MÖBLER / Skåp & hyllor / FörvaringsskÃ¥p 14413145

nr 1441 3145

Förvaringsskåp

Längd: 136 cm. Djup: 33 cm. Höjd: 178 cm

Kondition: slitage, skador,sprickor

Utrop:

700 kr

Såld:

3.000 kr

måndag 10 januari 2022
kl 19:53:52